3 z 13
Wynagrodzenie brutto: od minimalnego wynagrodzenia do 6700...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Praca w Kolejach Dolnośląskich. Na jakie stanowiska rekrutuje przewoźnik? Ile można zarobić w KD? [NOWE OFERTY PRACY]

Mechanik - monter

Wynagrodzenie brutto: od minimalnego wynagrodzenia do 6700 zł + dodatki
Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:
* Diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek mechanicznych
* Lokalizacja prostych uszkodzeń elektrycznych
* Naprawa i konserwacja pojazdów szynowych zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania
* Obsługa urządzeń technicznych używanych do utrzymania taboru kolejowego

Wymagania:
* Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
* Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
* Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
* Dyspozycyjność i chęć do pracy (system pracy równoważny)
* Komunikatywność
* Umiejętność pracy w zespole
* Chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych

Mile widziane:
* Umiejętności lakiernika
* Uprawnienia/umiejętności spawaczaw
* Uprawnienia energetyczne SEP
* Prawo jazdy kategorii B
* Znajomość układów hydrauliki siłowej
* Znajomość układów pneumatycznych
* Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z mechaniką pojazdów

Koleje Dolnośląskie oferują:
* Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* Pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja
* Benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy kolejami
* Dofinansowanie do studiów i nauki
* Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
* Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby aplikujące proszone są przesyłać CV na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).